Modlitby Taizé Modlitby Taizé
Modlitby pořádáme od roku 2006. V současné době se konají nepravidelně. Aktuální termín včas zveřejníme.
V naší farnosti pořádáme pravidelné akce: Kulturní Osmičky, Starobohnické posvícení a Starobohnické vánoční těšení.

- Pro farizeje bylo těžké uvěřit, že Ježíš je očekávaný Mesiáš. Měli své představy, jak by to mělo probíhat.
- Měli bychom prosit o živou víru. Abych viděl, abych vnímal, abych nebyl slepý. Abych nebyl povrchní.
- My velmi podceňujeme vzájemné vztahy.

<<  Červen 2017  >>
19202124