Modlitby Taizé Modlitby Taizé
Modlitby pořádáme od roku 2006. V současné době se konají nepravidelně. Aktuální termín včas zveřejníme.
V naší farnosti pořádáme pravidelné akce: Kulturní Osmičky, Starobohnické posvícení a Starobohnické vánoční těšení.

- Ježíš chtěl říct, že máme odpouštět pořád. Není to ale lehká věc. Máme tvrdé chamtivé srdce. Jsme nevděční.
- Jsme velkými dlužníky. Pánu Bohu, rodičům. Udělat si čas jeden pro druhého.
- Kdo žije v hněvu, nikdy není radostný. Usmířit se ve svých rodinách. Bůh má zálibu v odpouštění. Svátost smíření. Tam prožijeme Boží dotyk v odpouštění.
(P. L. Banďouch SDB)

<<  Prosinec 2017  >>