V neděli 21.6.2015 slavila naše farnost pouť. Pěkná neděla byla zahájena v 11 dopoledne prvním svatým příjímáním šesti dětí v našem kostele Petra a Pavla.

Po Mši svaté ožila zahrada příjemným posezením, opékáním buřtíků a jiných dobrůtek a dobrým občerstvením. Odpoledne dorazil i kouzelník a všecky děti i dospělé rozveselil zajímavými kousky. V druhé části jeho programu lezl mráz po zádech, ale statečná Beata přežila kouzlo s usekáváním ruky. Rodina byla ráda.
Ve druhé části zahrady si hrály děti s míčem, zatímco pod stany seděli dospělí a trávili hezké nedělní odpoledne ve farním společenství.
Děkujeme všem, kteří oslavu připravili od těch, kteří posekali trávu (Kalkusinstí) až po ty, co připravili stany a občerstvení (Královi, Kožení, a další....
Zase jsme moc rádi, že máme farní zahradu a její pohostinnost, která je připravena dětem i dospělým k příjemným společným aktivitám

Děkujeme za hezké fotky panu Václavu Lisému