Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

DSC02068V neděli jsme podpořili papežská misijní díla díky nápadu Pavly K. uspořádat tradiční aktivitu Misijní koláč. Stoly před kostelem se po mši sv. zaplnily dobrotami domácí výroby a za dobrovolný příspěvek si každý mohl nejen na místě zakousnout, ale i odnést k odpolední nedělní kávě něco sladkého domů. Díky všem farníkům za napečení i "strávnickou účast".

Papežská misijní díla (PMD) jsou církevní nezisková organizace, která pod přímou patronací papeže koordinuje a zajišťuje misijní činnost katolické církve ve všech kontinentech. Prostředky jsou získávány z darů, pořádání sbírek a ze správy vlastního majetku. PMD ustavují a přidělují prostředky ze svých fondů v souladu s kanonickým právem a právním řádem České republiky.

Fotografie zde.