Díky iniciativě Honzy Krále, který se stará obětavě o farní centrum a zahradu, jsme koupili do centra projektor. Od září bude viset na stropě a klub ožije novou možností promítání

Předpokládáme, že farní centrum projektor oživí a dodá mu nové možnosti programu pro děti i dospělé. Od sportovních přenosů, které zájemci budou moci sledovat společně - což je krásná atmosféra, až po filmy a dokumenty pro děti a mládež v rámci například výuky náboženství. Skvělé bude podívat se společně i na fotky a nebo prezentace v rámci nějakých přednášek a školení.
Projektor má všestranné použití a tak děkujeme panu Králi za pěkný nápad a brzkou podívanou:)