Od 25. 10. do 8. 11. je možno získat denně plnomocné odpustky ( denně pro jednoho zemřelého ) za těchto podmínek:

-         přijmout svátost smíření ( vyzpovídat se ) v pravidelném intervalu nebo v těchto dnech

-         denně být na mši svaté ( pokud mám ten den v úmyslu získat plnomocné odpustky )

-         při mši svaté přistoupit ke svatému přijímání

-         pomodlit se na úmysl Svatého otce

-         na hřbitově se pomodlit na úmysl získání plnomocných odpustků, tedy za zemřelého

-         1. 11. na Svátek všech svatých místo návštěvy hřbitova je možno se v kostele pomodlit Otče náš a Věřím v Boha

{flike}