upoutavka advent 2015Všechny naše farníky i nefarníky z blízka, okolí i dáli zveme na adventní koncerty do kostela sv. Václava v areálu Psychitarické nemocnice v Bohnicích. Každou adventní neděli od 17:00 vás čeká pěkný hudební program

Kostel je vytápěný, nezmrznete. Do nohou vám bude foukat teplý vzduch a vy si budete moci pěkně poslechnout krásnou hudbu a zpěv. Vychutnejte si předvánoční dobu třeba právě v kostele sv. Václava a zajděte na některý z adventních koncertů.

Srdečně zve spirituální tým PNB

(klikni na plakát)