12373255 1031552646896576 3901632120427534426 nNa přelomu letošního roku bude vánoční období v naší farnosti opět "našlapáno" akcemi, zejména kulturního rázu. Zveme vás na bohoslužby, koncerty a další akce, které jsou pro vás připraveny. Můžete například navštívit betlém ve farním kostele a zapojit se tak do prohlídky pražských Betlémů v rámci akce Křesťanské Vánoce. Skoro jarní počasí vybízí k procházkám a tak neváhejte, ať nepřijdete o krásné rodinné zážitky. Farnost Bohnice vám přeje požehnané vánoční svátky a nový rok 2016.