Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
{idkey=1852b0[url=http%3A%2F%2Fwww.farnostbohnice.cz%2Fzpravy-a-aktuality%2F566-vzpoura-v-assisi-ondrej-selucky][title=Vzpoura+v+Assisi+%28Ond%C5%99ej+Seluck%C3%BD%29][desc=]}{cmp_start idkey=5529[url=http%3A%2F%2Fwww.farnostbohnice.cz%2Fzpravy-a-aktuality%2F566-vzpoura-v-assisi-ondrej-selucky][title=Vzpoura+v+Assisi+%28Ond%C5%99ej+Seluck%C3%BD%29][desc=]}

vzpoura plakatPo dvojdílném úspěšném románu z doby Konstantina a Metoděje přichází Oldřich Selucký s dobrodružným příběhem o nejznámější osobnosti křesťanských dějin – svatém Františkovi. Vzpoura v Assisi je knihou pro ty, kdo chtějí žít a uskutečnit svůj velký sen. Její hrdinové se účastní vzpoury města Assisi proti vládnoucí šlechtě i dramatické čtvrté křížové výpravy. Syna bohatého kupce Franceska láká ideál rytířství až do dne, kdy se vzbouří proti moci peněz. Sny a touhy mládí, vzpoury a dramatické střety – to vše se dává do pohybu onoho dne, kdy zlatá mládež v Assisi pořádá svou velkou slavnost jara (zdroj).

Tato kniha je k dispozici v naší farní knihovně (budova fary naproti kostelu sv. Petra a Pavla, Bohnická 30/4, Praha 8). Knihovna je otevřena každou neděli od 10:00 do 11:00. Ověření dostupnosti knih Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. -dd-

{cmp_end}{idkey=1852b1[url=http%3A%2F%2Fwww.farnostbohnice.cz%2Fzpravy-a-aktuality%2F566-vzpoura-v-assisi-ondrej-selucky][title=Vzpoura+v+Assisi+%28Ond%C5%99ej+Seluck%C3%BD%29][desc=]}

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.