Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

inz 12 starobohnicke posviceni A4 page 0Římskokatolická farnost sv. Petra a Pavla Praha 8 - Bohnice vás srdečně zve na již 12. ročník Starobohnického posvícení pořádaného tradičně v partnerské spolupráci s MČ Praha 8.

Počasí je objednáno a už nyní se můžete těšit na doprovodný program a vystoupení letos pozvaných účinkujících. Shlédnete ukázky tradičních řemesel, navštívíte výtvarné dílny a seznámíte se s činností dobrovolných hasičů. Bohničtí farníci mají pro vás připravené pěvecké pásmo, skautské středisko Stopaři organizuje hru pro dětské návštěvníky a kostel sv. Petra a Pavla (jedna z nejstarších sakrálních staveb v ČR) je pro vás otevřen  k prohlídce. Nesmí chybět bohatá tombola, ve které vyhrává opravdu téměř každý, s možností odnést si jednu z hlavních cen věnovaných sponzory. 

Těšíme se na všechny návštěvníky jedné z nejnavštěvovanějších kulturních akcí na Praze 8.

-pp-

 


Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.