Skoro 300 lidí se ubytovalo v naší farnosti v rámci setkání národů Taize v Praze. Bydlí v hostitelských rodinách, ve školách i na jiných místech, které lidé nabídli k noclehu. Náš štáb ve farním centru přivítal Poláky, Němce, Italy, Francouze, Rumuny, Spaněly, Bělorusy i Ukrajince. V celé Praze je nyní asi 30000 mladých lidí z celé Evropy

Všechny čeká společný farní program v kostele sv. Václava v Psychiatrické nemocnici. Vždy ráno v 9:00. Kolem poledne se všichni rozejdou do centra Prahy a nebo do Letňan. První zdařilé fotky nám nafotila reportérka Renata Molová:)
Téměř online zpavodajství a další fotky najdete na facebooku na adrese:
F
otky z prvního pondělního dne Taize ve farnosti Praha Bohnice jsou k nahlédnutí ve spodní galerii:)

{gallery cols=6}Taize_29_12_2014{/gallery}

{flike}