Dnes v pátek 2.1. jsme se rozloučili s našimi poutníky Taize - pouti národů, které jsme přivítali i v naší farnosti. V rodinách, školách a jiných zařízeních jich bylo ubytováno téměř třistovky. Loučení se někde neobešlo bez slz a máme jen kladné ohlasy. Děkujeme Pánu Bohu za krásný týden s mladými lidmi

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali koordinovat pobyt poutníků v naší farnosti a vytvářet program modliteb a skupin. Děkujeme všem, kteří otevřeli své příbytky mladým lidem ze všech zemí Evropy a nebo je pozvali na oběd. Děkujeme všem, kteří připravili slavnostní oběd pro skupiny poutníků a nebo nám přinesli dobroty na pohoštění při silvestrovské oslavě. Každý z vás pro nás byl důležitý a my moc děkujeme.
1.1. se sešlo téměř 20 poutníků ve farním centru na vynikající oběd. Dvacet lidí hostil i Kolpingův dům. Několik desítek hostů pozvalo k sobě domů i několik rodin. Pomoc a aktivita našich farníků byla opravdu skvělá.
Taize v Praze 2014 je téměř za námi, jeho účastníci dnes odjíždějí. Jistě máte mnoho prožitků, dojmů, fotografií a zde je cesta, jak se o ně podělit nejen s organizačním teamem, ale i s hostitelskými rodinami a osobami a samozřejmě se všemi poutníky ubytovanými v naší farnosti.
Na Facebooku jsme založili stránku facebook.com/taizebohnice určenou pro sdílení všeho, co se setkání Taize týkalo a o které mají informaci právě pouze organizátoři z farnosti, hostitelé a "naši"poutníci. Tak do toho, sdílejte, lajkujte a sledujte, jak kdo prožíval toto setkání:)

{flike}